Populární soutěž MASTER OF THE OCEAN se i v roce 2012 vrací do Cabarete - Aktuálně o Dominikánské republice | Co se děje v Dominikánské republice

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         
Blogy »

Populární soutěž MASTER OF THE OCEAN se i v roce 2012 vrací do Cabarete

Master of the ocean je jednou z nejvíce neuvěřitelných soutěží svého druhu. Tato událost, kterou původně vytvořil v roce 2003 Marcus Böhm byla původně známa jako "Iron Man z vodních sportů". Dnes je Mistr oceánu znám jako "Triatlon na vlnách". To proto, že tato sportovní soutěž kombinuje 3 disciplíny... surfing, windsurfing a kitesurfing. A kde jinde by se měla konat než tam, kde pobřeží Atlantiku má ty nejsilnější větry a často vytváří ty největší a nejspolehlivější vlny. Ano, je to na severním pobřeží Dominikánské republiky, v městě Cabarete. Proto jsou všichni vodní sportovní nadšenci zváni k účasti již na desátý ročník soutěže Mistr oceánu, který se koná právě zde od 23. do 27. února 2012.
Cabarete je místem pro kvalifikační kola, poté je pole soutěžících zúženo na 16 lidí a soutěž se stěhuje do Playa Encuentro. Závodníci soutěží v každé disciplíně, ve které bude určen vítěz. Ale nejdůležitější ze všeho bude korunovace sportovce, který má nejvyšší skóre ze všech tří disciplín. Tento člověk, který dokáže bezkonkurenční zvládnutí každé disciplíny, se stane Mistrem oceánu.
Cabarete je vynikající místo pro surfing, windsurfing a kitesurfing a jeden z top deseti míst pro windsurfing na světě. Takže pokud jde o všechny druhy surfování, Dominikánská republika má určitě co nabídnout. Taky to je společenská událost, takže návštěvníci mohou navštívit koncerty, semináře, večírky na pláži, těšit se na neuvěřitelné západy slunce, nebo jiné zvláštní zábavné aktivity. Navíc tato akce poskytuje podporu na místní a národní nadace, aby pomohla získat peníze pro své filantropické projekty. Pro zajímavost uveďme, že borec jménem Luciano Gonzales vyhrál titul Mistra oceánu v roce 2005, 2006, 2010 a 2011.

 

 
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje