Dovolená Punta Cana | Zájezdy Punta Cana

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         

Dovolená Punta Cana

 

Východní pobřeží Dominikánské republiky už delší dobu přitahuje turisty z celého světa, kteří chtějí prozkoumat místní krásy a vychutnat si luxus za velmi dostupné ceny. Punta Cana se rozkládá na pobřeží s jedněmi z nejlepších pláží na světě s tyrkysovými vodami a kymácejícími se palmami. Rozhodně jde o nejnavštěvovanější destinaci v Dominikánské republice a zároveň beze sporu i nejopulentnější. Právě pláže a moře jsou největším lákadlem pro naprostou většinu návštěvníků, je tu však mnoho dalšího v čele se světově proslavenými golfovými hřišti. Téměř sněhobílé pláže leží na více než 60 km dlouhém pobřeží a jejich vody s mnoha odstíny modré přímo vybízí jak k relaxaci, tak k vodním sportům. Jak asi mnozí ví nebo tuší, španělský výraz pro pláž je "playa", proto jej u všech názvů pláží také uvidíte. Jednou z nejvýznamnějších pláží je ta se stejnojmenným názvem Playa Punta Cana, která je snem každého milovníka pláží. Najdete zde jemný bílý písek, palmy a kříšťálově čistou vodu. Pláž leží na jihu regionu a je dlouhá téměř 5 kilometrů. Možná nejpopulárnější pláží je Playa Blanca, která leží o něco severněji, nedaleko mezinárodního letiště. Pláž je součástí zavřeného resortu Puntacana Resort & Club, ale dostanete se sem zdarma v případě, že míříte do restaurace Playa Blanca nebo máte rezervaci kiteboardingu. Pokud pojedete dále na sever, dostanete se na pláž Playa Cabeza de Toro, která je držitelem Modré vlajky podle evropské certifikace. Ta garantuje její výjimečnost a čistotu. Pláží s nejlepším zázemím na východním pobřeží je slavná Playa Bávaro. Přímo na pláži najdete množství hotelů, restaurací i obchodů se suvenýry. Celá oblast je jeden pruh třpytivého písku obklopen korálovými útesy. Na pláži můžete provozovat množství vodních sportů od létání na laně za motorovým člunem po surfování. Jednou z nejkrásnějších pláží celé země i Karibiku je pláž Playa Macao, která se nachází asi 20 minut cesty od většiny hotelů. Pokud vám ani to nestačí, můžete navštívit pláž Playa Juanillo zcela na jihu nebo pláž Playa Uvero Alto zcela na severu Punta Cany.

          

Milovníci golfu si v Punta Caně zcela jistě přijdou na své. Zdejší resorty a hřiště jsou znamením luxusu a zárukou nejlepší hry. Právě v tomto regionu leží většina z nejznámnějších špičkových hřišť Dominikánské republiky. Mezi jinými to jsou např. Hard Rock Casino & Hotel Punta Cana, což je nezapomenutelný hotelový komplex, který nabízí spoustu zábavy pro každého. Dalším je Punta Blanca Golf Club, moderní osmnáctijamkové golfové hřiště proslulého architekta Nicka Price, které se rozprostírá přímo na pláži, na severozápadě oblasti Bávaro. Dalším golfovým klenotem je Cocotal Golf Country Club, který se nachází v blízkosti Sol Meliá Caribe a Sol Meliá, v residenční oblasti Palma Real v Bávaru. Další golfové hřiště, Catalonia Caribe Golf Club, obklopené překrásnou tropickou vegetací a nabízející také nádherné a svěží okolí, umožňuje hráčům cítit se zde doslova jako v ráji. Jedním ze třech hřišť, která se mohou pochlubit označením tzv. "Oceanside golf courses" je Corales Golf Club, který nabízí mimo jiné i lázně, bazén, tenisová hřiště a bezpočet restaurací, je velice proslulý i u známých osobností - své rezidence zde vlastní například Oscar de la Renta či Julio Iglesias. Dalším hřištěm je La Cana Golf Club, který leží v překrásné oblasti na břehu Karibského moře. Je také součástí velkého komplexu Punta Cana Resort & Club a mnozí hráči pasují právě tento golfový klub mezi nejkrásnější v Karibiku. Nejlepší hřiště Dominikánské republiky a perla Karibiku, která osloví golfisty bez ohledu na handicap je hřiště Punta Espada Golf Clubu od Jacka Nicklause. Ten se do Karibiku tak zamiloval, že zde vyprojektoval mistrovské hřiště, splňující nejpřísnější kritéria USPGA, připravené hostit i ty největší světové turnaje.

Vybrané zájezdy Punta Cana

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Dominikánské republiky!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje