Punta Cana | Dovolená Punta Cana | Zájezdy Punta Cana

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         
 

Pro a proti Punta Cana


+ PRO
+ průměrné teploty se pohybují od 22 do 32 °C po celý rok a je zde nejméně srážek z celé země
+ velmi kvalitní pláže s jemným pískem a čistou vodou, budovy ze zákona nesmí být vyšší než palmy
+ golfová hřiště prvotřídní světové kvality, velký výběr ubytovacích zařízení

- PROTI
- u většiny resortů nejsou v docházkové vzdálenosti restaurace, bary a kluby
- občas obtížná komunikace s hotelovými zaměstnanci a řidiči taxi pro nešpanělské mluvčí
- místní nepřetržitě turistům nabízí suvenýry a exkurze; okolí není ideální pro vodní sporty surfování nebo potápění 

Punta Cana


Místo, které se honosí mnoha „nej“, je v Dominikánské republice synonymem exkluzivní dovolené. Punta Cana vyrostla z pralesa v letovisko, kde najdete doslova vše, a zároveň neztratila své  „genius loci“ .

Za 30 let, kdy byl na východním cípu Dominikánské republiky objeven turistický potenciál, si Punta Cana vybudovala skvělé renomé. Cestovatelé z celého světa sem jezdí za bělostnými plážemi s jemným pískem, golfovými hřišti a nepřekonatelnou nabídkou služeb. Ubytování tu najdete na skvělé úrovni, obvykle v all-inclusive hotelových rezortech s mnoha bazény a soukromými plážemi. Díky pozvolnému vstupu do vody jsou zdejší břehy ideální pro rodiny s dětmi i příznivce nejrůznějších vodních sportů. Pláže omývané průzračným mořem, nad nimiž se sklánějí kokosové palmy, můžete využít i k nekonečným procházkám při západu slunce. Určitě navštivte luxusní pláž Bavaro, která je proslulá nejen v Karibiku, ale i po celém světě.

          

I přes  obrovskou popularitu se Punta Cana nemění bezhlavě v megalomanské středisko. Zachování okolní nedotčené přírody zde hraje prim. Dokonce i budova letiště, oceněná mnoha architektonickými cenami, má střechu pokrytou palmovými listy. Také hotely jsou citlivě zasazeny do zelených lesů, a tak patří místní komplexy k nejkrásnějším na světě.

Zakoupíte-li si v Punta Caně all-inclusive pobyt, dostanete zde standard jako málokde na světě. Obvykle k němu patří pestrá nabídka sportovního vyžití (včetně tenisu či windsurfingu), bohatá celodenní kuchyně včetně výběru kvalitních vín a pestrý denní i večerní program. Milovníci golfu budou nadšeni místními hřišti, jež nabízí specializované hotely.

Vybrané zájezdy Punta Cana

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Dominikánské republiky!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje