Výlety Punta Cana | Zajímavá místa Punta Cana

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         
 

Výlety Punta Cana

 

Kromě slunění na pláži, vodních sportů, golfu a dalších relaxačních činností můžete v Punta Caně vidět spoustu míst, z nichž některé opravdu stojí za návštěvu. Většinu z výletů a exkurzí doporučujeme zarezervovat přes hotelovou recepci nebo specializované agentury a informační centra. Populárními jsou vnitrozemské safari terénními vozy, které vás zavezou do drsného terénu, kde budete přejíždět řeky, projedete džunglemi, uvidíte plantáže cukrové třtiny, panenské pláže, malé vesničky i výrobny kávy. Stejně tak můžete obzvláště v okolí pláže Macao zažít zábavu s plážovými buginami a čtyřkolkami. Bezkokurenčně nejpopulárnějším výletem z oblasti Punta Cana je návštěva ostrova Isla Saona, který od pevniny dělí průliv Catuano. Ostrov je součástí národního parku Del Este a leží asi 50 km jihozápadně od letiště Punta Cana. Ostrov nabízí vše, co byste od tropického ráje očekávali.

          

Foto 1 - Daniel, Foto 2 - dren88

Dále ve vnitrozemí se nachází jeskyně Cueva Fun Fun, kterou ocení především vyznavači napětí. Vydat se můžete taky do tzv. Monkey Land, kde projdete úchvatnými botanickými zahradami s léčivými rostlinami, tropickými květinami i ovocnými stromy. Jak už název napovídá, můžete zde potkat spoustu malých opiček rodu kotul a to v jejich přirozeném prostředí. Velmi zajímavou "exkurzí" je návštěva mořských lázní Ocean Spa Dr. Fish, kde vás budou tři hodiny rozmazlovat na plovoucích matracích, masážemi a především malými rybkami garra rufa, které z vašich nohou odstraní starou kůži. 

Vybrané zájezdy Punta Cana

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Dominikánské republiky!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje