Dovolená Samaná | Zájezdy Samaná

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         

Dovolená Samaná

 

Hlavním cílem většiny turistů, kteří přijíždějí na poloostrov Samaná, je pobřeží s překrásnými plážemi, na kterých se třpytí jemný písek a jsou omývány tyrkysovou vodou. Hlavními plážovými centry jsou městečka Las Galeras a Las Terrenas. Najdete zde i jedny z nejklidnějších a nejopuštěnějších pláží z celého 1 600 km dlouhého pobřeží Dominikánské republiky. Východně od Las Terrenas můžete navštívit pláž Playa Portillo s klidnou mělkou vodou. Přímo u Las Terrenas se nachází pláž Playa Bonita, krásnou pláž s čirou vodou a kokosovými palmami a travnatým okolím. Je zde několik hotelů, soukromých vilek i slavných restaurací. Ideální pro ty, kteří hledají přírodních krásy, klid a mír. O něco západněji najdete pláž Playa Cosón, skvělou i pro procházky a pozorování přírody. Opět nabízí klidnou vodu, množství barev a občas i silnější vítr pro milovníky surfování. Okolní prostor je taktéž vybaven resorty i soukromými kapacitami.

          

Foto - Raul Soler

Přímo v Las Terrenas, nedaleko centra, je i pláž Playa las Ballenas, dlouhá pláž s bílým pískem a dobrým zázemím pro vodní sporty. U městečka El Limón vás svou krásnou vodou i pískem nadchnou pláže Playa El Limón nebo Playa Morón. O něco východněji je v malé zátoce pláž Playa El Valle, umístěná mezi dvěma horami a skvělá pro surfování. Západně od Las Galeras objevíte opravdový klenot mezi dominikánskými plážemi, pláž Playa Rincón, která je často a právem označována jako jedna z nejkrásnějších pláží světa. Křišťálově čistá voda, sněhobílý písek, kokosvé palmy i mandlovníky, to vše dělají tuto pláž v malé zátoce perlou přímo vybízející k relaxaci. Na severovýchodním cípu poloostrova je u městečka Las Galeras stejnojmenná pláž, která je často nazývána také "Rybářská pláž". Jde o klidnou pláž, kde můžete zakoupit i čerstvé ryby, kokosy nebo jet lodí na pozorování velryb.

Vybrané zájezdy Samaná

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Dominikánské republiky!


 
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje