Výlety Juan Dolio | Zajímavá místa Juan Dolio

dominikanska-republika-bg-header-title.png
     
         
 

Výlety Juan Dolio

 

Kromě slunění na pláži, vodních sportů, golfu a dalších relaxačních činností můžete v Juan Dolio několik míst, z nichž některé opravdu stojí za návštěvu. Většinu z výletů a exkurzí doporučujeme zarezervovat přes hotelovou recepci nebo specializované agentury a informační centra. Populárními jsou vnitrozemské safari terénními vozy, které vás zavezou do drsného terénu, kde budete přejíždět řeky, projedete džunglemi, uvidíte plantáže cukrové třtiny, panenské pláže, malé vesničky i výrobny kávy.

          

Foto 1 - Lisa, Foto 3 - PercyGermany

Dále ve vnitrozemí se nachází jeskyně Cueva Fun Fun, kterou ocení především vyznavači napětí. Jeskyně se nachází asi 70 km od Juan Dolio. Pro rodiny s dětmi je potom téměř povinností návštěva akvaparku Los Delfines, který je největším vodním zábavním v zemi. Na ploše 65 000 metrů čtvereční si s dětmi užijete celý den nepřetržité vodní zábavy na desítkách vodních atrakcí. Park se nachází přibližně v půlce cesty mezi letovisky Juan Dolio a Boca Chica. Park je otevřen každý den od 10 do 18 hodin. 

Vybrané zájezdy Juan Dolio

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Dominikánské republiky!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje